Аеропорт

Аеропорт
%D0%90%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82 - фото 1
150 грн
36950
ISBN
978-966-2665-68-0
Издательство
Брайт Букс
Год
2015
Страниц
336
Формат
60х90 1/16 (145х215 мм)
Обложка 
М'яка
Оформление
Частичная лакировка
Тип бумаги 
Папір друкарський
Язык
Український
Иллюстрации
Чорно-білі
  • По ХарьковуДоставка курьером - 70 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 30 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Книга росіянина Сергія Лойка “Аеропорт” висвітлює події 2014 року на території аеропорту в Донецьку. Твір створено на підставі реальних подій, адже автор особисто перебував у “пекельній” будівлі як журналіст і на власні очі бачив, яким чином відбувалося жорстоке протистояння українських та російських військ. При цьому на 100% правдивим і документальним роман назвати не можна. Сергій Лойко (“Аеропорт”) не згадує жодного справжнього імені чи прізвища, але прототипи персонажів вгадуються без особливих зусиль. Очевидно, що і деякі події, що зображені у книзі Сергія Лойка “Аеропорт” — це лише плід письменницької уяви.
Фотограф, журналіст, перекладач і письменник — це все Сергій Лойко. “Аеропорт” його сконцентрував у собі не тільки враження, отримані 2014 року у Донецьку, але й давніші особисті спогади автора про найгарячіші воєнні точки світу, включно з Іраком та Афганістаном.
Усе те, що бентежило українців за часів бойових дій у Донецькому аеропорту, майстерно передав у своєму творі Сергій Лойко. “Аеропорт” — книга, купити котру варто усім, чиї серця постійно стискаються від страшних новин з фронту.
Знайомі письменника відзначають, що в образі головного персонажа Олексія Молчанова чітко простержуються його власні риси.
Роман доповнено воєнними замітками, статтями, репортажами та фотознімками, які створив сам Сергій Лойко. “Аеропорт” — це книга, купить яку варто усім, хто хоче зрозуміти, хто такі кіборги насправді, та як відбувалось знищення нового, ще нещодавно  гарного зовні, комфортного для користування та функціонального терміналу.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.