Чародільський браслет.

Чародільський браслет.
%D0%A7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B5%D1%82. - фото 1
135 грн
36431
10115 грн
ISBN
978-966-429-372-0
Издательство
Школа
Категория
Детская книга
Год
2016
Страниц
400
Формат
84х108 1/32 (130х200 мм)
Обложка 
Тверда
Оформление
Тиснение золотом
Тип бумаги 
Офсет
Язык
Український
  • По ХарьковуДоставка курьером - 70 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 30 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

МАГІЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ


Загадкові могутні маги Англії, Ірландії, Китаю, шамани Тибету, Африки… Ми читали про усіх, окрім чарівників власної країни. Наші діти питали нас: «А чи є в Україні великі маги, чародії та відьми?» І сьогодні ми маємо можливість з гордістю сказати їм: «так, є!» І подарувати неймовірний казковий світ, сповнений чарівними пригодами, нелегкими випробуваннями тільки для наймогутніших, таємничий та дивовижний. Свій захоплюючий «Чароділ» відкриває нашим маленьким друзям Наталія Щерба.


А ДЕСЬ ТАМ У КАРПАТАХ…


Провідником у цьому магічному місці стане нам юна відьма Тетяна Окрайчик. Взагалі-то, вона донедавна й сама гадки не мала, що потрапить до Чародолу, не знала про його існування, ба навіть про те, що вона – відьма! Усе змінив дивний срібний браслет-ящірка, залишений дівчині у спадок прабабусею.
Тепер їй доведеться боротися за спокій Чародолу, дати відсіч магам, які зазіхають на панування у Карпатах, зберегти власну відьомську силу від тих, хто хоче її забрати. «Чародольський браслет» - це перша частина трилогії Наталії Щерби. Раніше книга вже виходила під назвою «Быть ведьмой», але відтепер авторка переробила роман і вирішила писати трилогію «Чароділ» українською мовою.
Окрім гострих пригод та історії, від якої перехоплює подих, на читачів чекають не менш чарівні красоти наших Карпат, адже українська природа і є сама магія. Тож час рятувати Чароділ і допомогти Тетяні здолати загарбників!

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.