Каліграфічні хвилинки. 4 клас

Каліграфічні хвилинки. 4 клас
%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96+%D1%85%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8.+4+%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 - фото 1
10 грн
31554
ISBN
978-617-00-1101-5
Издательство
Основа
Год
2011
Страниц
48
Формат
210*148
Обложка 
М'яка
Язык
Український
Иллюстрации
Чорно-білі
  • По ХарьковуДоставка курьером - 60 грн
    Бесплатно - от 1000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 1000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 30 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке
У початкових класах формується почерк дитини. У 4-му класі учневі вже доводиться багато писати. У деяких випадках швидкість письма починає замінювати його якість. Якщо не звертати на це увагу, то в старших класах вже сама дитина не зможе прочитати, що нею було написано на минулому уроці. Щоб покращити почерк дитини, рекомендуємо розвивати навички письма в робочому зошиті «Каліграфічні хвилинки. 4 клас». Зверніть увагу, що заняття не має бути тривалим і таким, що стомлює. Краще 5–7 хвилин занять на день, але щодня — з метою отримати добрий результат. Розбірливий і чіткий почерк сприяє розвитку впевненості в собі, отриманню більш високих балів. Акуратну роботу оцінюють вище, ніж ту, яка виконана недбало. Є ще один момент: заняття з удосконалення почерку стимулюють активність мозку, що сприяє позитивній динаміці в навчанні. У світі комп’ютерів і всіляких електронних гаджетів не слід забувати про різнобічний розвиток дитини. У зошиті зібрані оригінальні й цікаві завдання, ребуси й головоломки.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.