Уважаемые клиенты!

В связи с большим количеством заказов, сроки комплектации увеличены на 10-14 дней

Приносим свои извинения за временные трудности.

Облицювальне каміння та фасади. Детальний додаток #2 (до НОЙФЕРТА)

Облицювальне каміння та фасади. Детальний додаток #2 (до НОЙФЕРТА)
%D0%9E%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D1%82%D0%B0+%D1%84%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%B8.+%D0%94%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%B4%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA+%232+%28%D0%B4%D0%BE+%D0%9D%D0%9E%D0%99%D0%A4%D0%95%D0%A0%D0%A2%D0%90%29 - фото 1
380 грн
78716
ISBN
Издательство
Книжкова Літера
Год
2017
Страниц
128
Формат
60х90 1/8 (220х290 мм)
Обложка 
М'яка
Тип бумаги 
Офсет
Язык
Украинский
Иллюстрации
С иллюстрациями
Вес, г
700
2 человека
  • По УкраинеНовая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Праця над НОЙФЕРТом спрямувала думки видавця на розвиток теми.

Практичні поради у вузлах, техніці виконання, довідник для архітектора та виконроба. Ціла серія.

Перед вами другий з серії детальних додатків – «Облицювальне каміння та фасади». Розглянуто два найпоширеніші варіанти будівель, запропоновані поради по проектуванню вузлів, нюансам їх виконання.

Про книгу:

Мета цієї книги — викликати інтерес у камінні, як такому, й у використанні каміння, а також надати загальне уявлення про цей матеріал із навчальної та практичної точок зору.

Частина 1

Перша частина книги дає загальне уявлення щодо різних типів порід каміння, його геологічної формації, а також опис його хімічного складу й зовнішнього вигляду, плюс найбільш релевантні технічні дані.

Частина 2

Друга частина книги подає архітектурні подробиці в будівельному контексті й описує різноманітні агрегати, матеріали та операції. Детальна інформація розроблена і продемонстрована на прикладі двох офісних будівель.

Будівля I — це традиційна монолітна конструкція із зовнішніми і внутрішніми стінами з кам’яної кладки і вікончастим оштукатуреним фасадом. Дизайн типовий для такого виду будівель: два ряди офісів, центральний коридор, відкритий одинарний сходовий проліт, два поверхи, скатний шиферний дах, без фундаменту. Деталі грунтуються на традиційних ручних методах будівництва.

Будівля II має залізобетонний каркас і основу для стабільності, ненесучий фасад, машинне відділення на даху і плоский дах, який можна використовувати як терасу. Дизайн типовий для такого виду будівель: три прольоти, закриті сходи, фундамент, підлогове панельне опалення. Каркасна конструкція дозволяє використовувати більше скла на фасаді, плюс плакування з повітряною порожниною. Деталі відповідають сучасним технічним специфікаціям.

Обидві будівлі розроблялися відповідно до загальних стандартів, щоби продемонструвати деталі, які підходять для повсякденного використання.

Далі йде спеціальна глава, у якій демонструються та обговорюються різні сучасні техніки облицювання стін кам’яними панелями.

Частина 3

За деталями йде ілюстрована добірка з типів каменю, доступних в Україні та в Європі, а також опис його параметрів (цей розділ ще доробляється)

Частина 4

Ця глава присвячена основним питанням, пов’язаним із використанням каміння під час будівництва, наприклад, для опорних конструкцій, швів. Також тут можна знайти найбільш релевантну інформацію, пов’язану з відповідністю й подальшим використанням каміння.

Частина 5

Тут представлені короткі ілюстровані звіти в декількох закінчених проектах із метою передати враження від різноманітних видів потенційного використання і про розмаїтий вплив різноманітних типів каміння під час будівництва.

Стисле пояснення: детальні додатки – це більш практичні книжки, ніж теоретичні. Рішення вузлів не подані у мм, см чи інчах. Бо вони у кожного рішення й у кожного проектувальника – різні. В додатках подана інформація про використання, потрібні моменти та елементи, методи їх фізичного рішення та виконання.

Що таке НОЙФЕРТ:

Біблія архітектора, проектувальника та дизайнера!

У новому виданні довідника БУДІВЕЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ відображені останні досягнення світової практики будівельного проектування. У порівнянні з попередніми виданнями довідника перероблені багато його розділів.

Мета книги – повний огляд основних рамкових умов проектування будівель. До них відносяться різні вимоги і очікування користувачів (наприклад, відсутність бар'єрів, економічна ефективність, стійкість), правила і норми, що встановлюються різними організаціями, страховими компаніями та законодавчими органами, і, не в останню чергу, вимоги, що пред'являються до архітектурної культурі.

Книга, що проживе на вашому робочому столі ДЕСЯТКИ років!

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Сумы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.