Будівельне проектування. НОЙФЕРТ

Будівельне проектування. НОЙФЕРТ
%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.+%D0%9D%D0%9E%D0%99%D0%A4%D0%95%D0%A0%D0%A2 - фото 1
%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F.+%D0%9D%D0%9E%D0%99%D0%A4%D0%95%D0%A0%D0%A2 - фото 2
1 600 грн
78713
ISBN
978-966-136-468-3
Издательство
Феникс
Оригинальное название
Bauentwurfslehre
Номер издания
40-е изд.
Год
2017
Страниц
614
Формат
70х100 1/8 (245х340 мм)
Обложка 
Твердая
Оформление
Лакированая
Тип бумаги 
Мелованная бумага
Язык
Украинский
Иллюстрации
С иллюстрациями
Вес, г
2800
2 человека
  • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Біблія архітектора, проектувальника та дизайнера!

У новому сороковому виданні довідника БУДІВЕЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ відображені останні досягнення світової практики будівельного проектування. У порівнянні з попередніми виданнями довідника перероблені багато його розділів.

Мета книги – повний огляд основних рамкових умов проектування будівель. До них відносяться різні вимоги і очікування користувачів (наприклад, відсутність бар'єрів, економічна ефективність, стійкість), правила і норми, що встановлюються різними організаціями, страховими компаніями та законодавчими органами, і, не в останню чергу, вимоги, що пред'являються до архітектурної культурі.

Книга, що проживе та відпрацює на вашому робочому столі ДЕСЯТКИ років!


Основи, норми, інструкції по закладці, будівництва, оформлення, необхідним площами, співвідношенню просторів, розмірами будівлі, приміщень, споруд, обладнання - разом з людиною, за його міркою і в його інтересах 

Довідник для професійних будівельників і забудовників, для тих, хто вчиться і тих, хто вчить 

Перероблене і оновлене видання з більш ніж 6000 малюнками і таблицями

"Нам вдалося включити до нового видання довідника" Будівельне проектування "ряд тем, не настільки глибоко і розгорнуто розглядалися в попередніх виданнях. Всі без винятку голови в сорок першому виданні деталізовані, оновлені і приведені у відповідність з сучасним рівнем. Слід назвати деякі з змінених тим - таких як форми житлових приміщень, організація офісів і дитячі майданчики. у них застарілі приклади були замінені новими. Була більш глибоко розглянута тема житла, причому не тільки за рахунок включення в довідник ви отних будинків, а й за рахунок нових гнучких типологічних концепцій, адаптованих до сучасних форм житлових приміщень в контексті міста. 

Більш детально розглянуті стадіони, музеї і планування зовнішніх просторів. Наприклад, було описано, які будівельні форми сприяють точному визначенню міського простору. Архітектори повинні володіти цими знаннями. 

В даний час можна з цікавістю спостерігати як в дискусіях знову згадуються будівельні типології, раніше вже реалізовані в будівництві в інших формах. І розробники сорок першого видання неодноразово свідомо сопостовлялі нове і вже існуюче, що минув перевірку часом. Незаперечним є той факт, що історія типологічних варіацій містить в собі істотний потенціал ідей для проектування. Довідник "Будівельне проектування" покликаний дати поштовх проектувальникам в цьому напрямку і допомогти їм в цьому. 

Незмінно високим рівнем інформації, що надається читачам, довідник зобов'язаний своєму багаторічному постійному радакціонному колективу - це дип. інж. Патриція Меркель, дип. інж. Матіас Брокхаус і дип. інж. Матіас Ломанн, якого мені б хотілося подякувати особливо. Заступництво і підтримка в особі Ніколь Делмес, Голови Фонду Нойферт, сприяли цілеспрямованій роботі і над цим виданням теж. Від імені редакційного колективу і від себе особисто хочу особливо відзначити дуже професійну редакторську роботу дип. інж. Карини Данулат. Нам також допомагали практиканти Еліас Бетка, Анніка Кайзер і Доротеа Юбах. 

Все, в тому числі і опитані фахівці, які внесли свій вклад в це видання, твердо переконані, що в сорок першому виданні довідника "Будівельне проектування" не залишилося без уваги ні одна з актуально обговорюваних тем, що завжди і було метою Ернста Нойферт .

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.