Шановні клієнти!

У зв'язку з великою кількістю замовлень терміни виконання замовлення становлять 10-14 днів.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Discover the USA посіб. з країно-ва США з аудіо CD

Discover the USA посіб. з країно-ва США з аудіо CD
Discover+the+USA+%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B1.+%D0%B7+%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%B0+%D0%A1%D0%A8%D0%90+%D0%B7+%D0%B0%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%BE+CD - фото 1
140 грн
79582
ISBN
978-617-609-014-4
Издательство
Либра Тера
Год
2013
Страниц
168
Формат
84х108 1/16 (205х260 мм)
Обложка 
Мягкая
Тип бумаги 
Офсет
Язык
УкраинскийАнглийский
Читать фрагмент
  • По УкраинеНовая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке
Посібник з країнознавства Discover the USA розроблений для старших класів шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, гімназій, ліцеїв, коледжів, де англійська мова як іноземна вивчається поглиблено. Навчальна книга презентує матеріал, що охоплює найтиповіші сфери суспільного життя Американської нації як найчисленнішої у світі англомовної спільноти.

Посібник складається з восьми розділів. Кожен розділ містить три-чотири розгорнуті уроки з цікавим та доступним матеріалом та чітко розробленою структурою ходу уроку та підсумковими завданнями наприкінці кожного розділу. Уроки посібника містять листи, розповіді, міркування, діалоги «з живих уст», здебільшого від першої особи, що створює атмосферу безпосередності та невимушеності. Матеріал супроводжується тлумачним глосарієм, в окремих випадках перекладом мовних одиниць.

Надзвичайно унаочнює подачу матеріалу та роботу над ним добірка змістовних та сюжетних фотографій з різних сфер життя сучасного американського суспільства. Цікавим аспектом посібника Discover the USA є авторська добірка озвучених діалогів, інтерв’ю, вражень очевидців, які, крім цікавої інформації, містять типові звороти розмовної мови та представляють колористику регіональних мовних особливостей.

Завдання усного мовлення розраховані на індивідуальну, парну та групову роботу в залежності від тематики і комунікативного завдання уроку. Систематичні творчі письмові завдання стимулюють переосмислення матеріалу уроку та спонукають до індивідуального трактування проблематики уроку. Окремі теми можуть висвітлюватись у проектних роботах із контрастним співставленням американського та українського суспільств.

Практичною рисою посібника Discover the USA є вміщення у додатку списку американських штатів разом із скороченнями та неофіційними назвами, порівняльної таблиці мір довжин і ваги, списку найголовніших історичних подій США та усіх американських президентів.

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Сумы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.