Рибалки

Рибалки
88 грн
48648
ISBN
Год
2017
Страниц
304
Формат
84х108 1/32 (130х200 мм)
Обложка 
Твердая
Тип бумаги 
Офсет
Язык
Украинский
Иллюстрации
Чёрно-белые
  • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке
Нігерієць Чігозі Обіома використовував в романі "Рибалки" (The Fishermen) традиції усної розповіді, існуючі в африканській культурі. Автор віддає данину містичному жанру: на початку книги божевільний пророкує хлопчикам- братам трагічну долю, і подальші події протікають в тіні цього пророцтва.

У маленькому нігерійському містечку Акура живе велика сім'я. Коли батько їде на роботу в віддалений місто, четверо синів починають прогулювати школу і ходити рибалити. Одного разу на річці вони зустрічають безумця, який передрікає старшому смерть від руки іншого брата. Так починається майже міфічна історія, трагічний і спокутний сенс якої назавжди змінять життя і персонажів книги, і її читачів.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.