Шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину! 9 і 10 травня - вихідні дні.

Замовлення, що надійдут за цей час, ми почнемо обробляти і відправляти з 11 травня!

Серія "Читаємо, граємо, мову вивчаємо"!

7
 • "Їжачок. Hedgehog. Ежонок." Вірші для дітей з комплектом ігор для вивчення англійської мови. "Їжачок. Hedgehog. Ежонок." Вірші для дітей з комплектом ігор для вивчення англійської мови.
  25585
  16 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.
 • "Разом з Їжачком граємо в англійське лото". Комплект карток для вивчення англійських слів. "Разом з Їжачком граємо в англійське лото". Комплект карток для вивчення англійських слів.
  25586
  4 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.
 • "Разом з Їжачком вирушаємо в мандрівку". Гра для тих, хто вивчає англійську мову. Поповнюємо лексичний запас. "Разом з Їжачком вирушаємо в мандрівку". Гра для тих, хто вивчає англійську мову. Поповнюємо лексичний запас.
  25587
  4 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.
 • "Разом з Їжачком вивчаємо слова". Комплект іграшок для вивчення англійських слів. "Разом з Їжачком вивчаємо слова". Комплект іграшок для вивчення англійських слів.
  25588
  5 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.
 • "Разом з Їжачком вивчаємо алфавіт". Постер (плакат) із завданнями для вивчення англійських букв і слів. "The Hedgehog ABC". "Разом з Їжачком вивчаємо алфавіт". Постер (плакат) із завданнями для вивчення англійських букв і слів. "The Hedgehog ABC".
  25589
  3 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.
 • «Разом з Їжачком вивчаємо алфавіт». Постер (плакат) із завданням для вивчення українських букв і слів. «Їжачкова абетка» «Разом з Їжачком вивчаємо алфавіт». Постер (плакат) із завданням для вивчення українських букв і слів. «Їжачкова абетка»
  25590
  3 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.
 • "Разом з Їжачком в гостях у друзів". Постер (плакат) із завданнями для гри. "Разом з Їжачком в гостях у друзів". Постер (плакат) із завданнями для гри.
  25591
  3 грн
  Язык:
  укр., рос., англ.

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.