Вовк і семеро козенят

Вовк і семеро козенят
%D0%92%D0%BE%D0%B2%D0%BA+%D1%96+%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BE+%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%8F%D1%82 - фото 1
10 грн
86058
ISBN
9789669132925
Издательство
Пегас
Категория
Детская книга
Страниц
10
Формат
70х90 1/16 (170х215 мм)
Обложка 
Мягкая
Тип бумаги 
Офсет
Язык
Украинский
Иллюстрации
Цветные
  • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

«Вовк і семеро козенят» – казка з народної скарбниці. Обов'язково познайомте з нею вашого малюка!

У казки про вовка і козенят простий сюжет, який, утім, добре запам'ятовується. Мама коза залишає своїх дитинчат удома, суворо наказавши не відчиняти двері незнайомцям. Але підступному вовкові вдається обдурити та з'їсти їх, про що він, звісно, пошкодує в кінці історії. Добро переможе, а некмітливі звірята й наші маленькі читачі засвоять важливий урок: ніколи нікому не відчиняти двері без дорослих.

Невелику тоненьку книжечку зручно захопити в дорогу або на прогулянку і з користю провести час. Найменшим її прочитають батьки, а молодші школярі зможуть самі потренуватися в читанні. Для цього передбачено великий шрифт. Дітям сподобається розглядати симпатичні ілюстрації, а заразом вони повчаться рахувати до семи, називати кольори, тварин на малюнках.

Ви також можете закріпити виховний ефект казки за допомогою рольової гри. Зображуйте хитрого звіра, який намагається потрапити в чужий будиночок, а дитина не повинна його впустити. Для домашнього лялькового театру теж відмінно підійде ця казка – семеро козенят можуть «перетворитися» у вашій постановці на плюшевих ведмедиків чи будь-які інші іграшки.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.