Чистий код

Чистий код
%D0%A7%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B9+%D0%BA%D0%BE%D0%B4 - фото 1
320 грн
94166
ISBN
978-617-09-5285-1
Издательство
Фабула
Серия
#PROSystem
Год
2019
Страниц
448
Формат
70х100 1/16 (170х240 мм)
Обложка 
Твердая
Оформление
Частичная лакировкаЛяссе
Тип бумаги 
Офсет
Язык
Украинский
Иллюстрации
Чёрно-белые
Вес, г
805
Полное содержание
12 человек
 • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
  Бесплатно - от 2000 грн
 • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
  Новая Почта - от 40 грн
  Укрпочта - от 25 грн
 • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Навіть поганий програмний код може працювати. Однак якщо код не є «чистим», це завжди буде заважати розвитку проекту і компанії-розробника, віднімаючи значні ресурси на його підтримку і «приборкання».

Ця книга присвячена хорошому програмуванню. У ній повно реальних прикладів коду. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся багато нового про коди. Більш того, ви навчитеся відрізняти хороший код від поганого. Ви дізнаєтеся, як писати хороший код і як перетворити поганий код у хороший.

Це посібник з майстерності програмного забезпечення. Мартін об'єднався зі своїми колегами з «Object Mentor», щоб перебрати їхню найкращу практику очищення коду «на льоту» для книжки, яка прищепить вам цінності майстра програмного забезпечення та зробить вас кращим програмістом — але тільки якщо ви працюєте на нього.

Яку роботу ви будете робити? Ви будете читати код — багато коду.

І вам буде запропоновано подумати про те, що добре з цим кодом і що з ним не так.

Що ще важливіше, ви будете впевнені в'оцінці своїх професійних цінностей та відданості своїй роботі.

Із цієї книжки ви дізнаєтеся:

 • як визначити різницю між гарним і поганим кодом;
 • як написати гарний код і як перетворити поганий код на гарний;
 • як створити гарні імена, гарні функції, гарні об'єкти та гарні класи;
 • як відформатувати код для максимальної читабельності;
 • як реалізувати повне поводження з помилками без затемнення логіки коду;
 • як розділити тест та практикувати тестову розробку.

Ця книжка є обов'язковою для будь-якого розробника, інженера програмного забезпечення, керівника проекту, керівника команди або системного аналітика, зацікавленого у створенні кращого коду.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.