12 правил життя. Як перемогти хаос

12 правил життя. Як перемогти хаос
12+%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB+%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F.+%D0%AF%D0%BA+%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%82%D0%B8+%D1%85%D0%B0%D0%BE%D1%81 - фото 1
220 грн
91870
ISBN
978-617-7682-32-4
Издательство
Наш Формат
Оригинальное название
12 Rules for Life: An Antidote to Chaos by Jordan B. Peterson
Переводчик
Дмитро Кожедуб
Категория
Психология
Год
2019
Страниц
320
Формат
70х100 1/16 (170х240 мм)
Обложка 
Тверда
Оформление
Ляссе
Тип бумаги 
Папір друкарський
Язык
Український
Вес, г
570
1 человек
 • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
  Бесплатно - от 2000 грн
 • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
  Новая Почта - от 40 грн
  Укрпочта - от 25 грн
 • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

ПРО КНИЖКУ

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом.

Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для всіх, хто цікавиться соціальними процесами, і тим, як вони впливають на наше життя.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління двотисячних за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує — головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.

ПРО АВТОРА

Джордан Пітерсон — професор психології, клінічний психолог. Викладав у Гарвардському університеті. Зараз працює в Університеті Торонто. Автор наукових праць про природу креативності та особистість людини.

ЦИТАТИ

12 правил життя

 1. Спину — прямо, плечі — назад
 2. Ставтеся до себе так, як до людини, якій маєте допомагати
 3. Товаришуйте з людьми, які бажають вам добра
 4. Порівнюйте себе з тим, ким ви були вчора, а не з тим, ким хтось інший є сьогодні
 5. Не дозволяйте своїм дітям робити те, через що вони вам менше подобаються
 6. Перш ніж критикувати світ, наведіть лад у власному домі
 7. Прагніть чогось важливого (а не вигідного)
 8. Кажіть правду чи принаймні не брешіть
 9. Припустіть, що людина, яку ви слухаєте, може знати щось невідоме вам
 10. Нехай ваші слова будуть точними
 11. Не заважайте дітям, коли вони катаються на скейті
 12. Якщо зустрінете на вулиці кота, погладьте його

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.