Шановні клієнти!

У зв'язку з великою кількістю замовлень терміни виконання замовлення становлять 10-14 днів.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Кримінально-виконавче право. Підручник

Кримінально-виконавче право. Підручник
%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B5+%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE.+%D0%9F%D1%96%D0%B4%D1%80%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA - фото 1
260 грн
179088
ISBN
978-966-937-811-8
Издательство
Право
Год
2019
Страниц
288
Формат
60х90 1/16 (145х215 мм)
Обложка 
Тверда
Тип бумаги 
Офсет
Язык
Українська
  • По УкраинеНовая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке
Навчальний посібник «Кримінально-виконавче право України» містить важливу інформацію про порядок і умови виконання покарань. Метою цієї галузі права є захист конституційних прав та інтересів особистості, суспільства і держави загалом, шляхом створення таких умов покарання, при яких відбувається виправлення засудженого і запобігання вчиненню подібних злочинів іншими особами. Також розглядаються проблеми неприпустимого і такого, що принижує гідність, поводження щодо ув’язнених, тортур і попередження таких протиправних дій. Короткий зміст підручника «Кримінально-виконавчого права» Книга з «Кримінально-виконавчого права» складається із загальної та особливої??частин і 19 розділів, серед яких: • поняття кримінально-виконавчого права; • захист прав засуджених і осіб, узятих під варту; • міжнародні стандарти поводження із засудженими; • пробація в Україні; • розділи особливої ??частини містять інформацію про види виконання покарань. Купити книгу з «Кримінально-виконавчого права» необхідно студентам юридичних ВУЗів і факультетів для більш глибокого вивчення спеціальності. Місія цього навчального курсу полягає в тому, щоб дати студентам необхідні знання про принципи, стратегії та політичні напрямки у сфері виконання і відбування покарань. А також про напрямки діяльності та повноваження установ, що відповідають за виконання покарання. На сайті видавництва «Право» представлено «Кримінально-виконавче право» авторів А.Х. Степанюка та Б.М. Головкіна, які є заслуженими професорами й фахівцями в галузі кримінології та кримінально-виконавчого законодавства. Щоб купити підручники з «Кримінально-виконавчого права», оформлюйте замовлення в каталозі або телефонуйте за контактним номером телефону. У підручнику викладено предмет, принципи та інститути кримінально-виконавчого права, засадничі положення державної політики у сфері виконання покарань і пробації, систему органів та установ виконання покарань, механізм захисту прав засуджених і осіб, взятих під варту, міжнародні стандарти поводження із засудженими, пробацію в Україні, а також виконання різних видів покарань, здійснення контролю й нагляду за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання. Для здобувачів вищої юридичної освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, працівників кримінально-виконавчої служби України.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Сумы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.