Мова шаблонів

Мова шаблонів
%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2 - фото 1
%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2 - фото 2
%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2 - фото 3
1 800 грн
88777
ISBN
Издательство
Книжкова Літера
Категория
Дизайн
Год
2018
Страниц
624
Формат
70х100 1/8 (245х340 мм)
Обложка 
Тверда
Тип бумаги 
Крейдований папір
Язык
Український
Иллюстрации
Кольорові
Вес, г
3300
  • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

У цій книзі, вперше опублікованій в 1977 році, представлений радикально новий підхід до архітектури і будівництва. Автори вважають, що люди самі повинні проектувати свої будинки, вулиці і райони, і ця ідея спирається на просте спостереження: найчудовіші місця на планеті були створені НЕ архітекторами, а звичайними людьми.

У книзі описано «мову» для проектування навколишнього середовища, одиниці якої - шаблони, - відповідають на архітектурні питання: якої висоти зробити вікна, скільки поверхів має бути в будівлі, яку площу в мікрорайоні відвести під дерева і газони, які розміри балкона, що робити з інтер'єрами і тощо

Видання містить понад 250 шаблонів - кожен включає опис тієї чи іншої проблеми, її обговорення, що підкріплюється ілюстрацією, і рішення.

«Мова шаблонів» - одна з найбільш значущих книг XX століття, яка до сих пір не видавалася українською мовою, хоча вплинула на розвиток дизайну, проектування, архітектури та комп'ютерних наук, в тому числі об'єктно-орієнтованого програмування.

"Індивідуально встановлена періодичність технічного обслуговування і ремонту є найважливішою складовою добробуту будь-якої частині району, бо саме ця періодичність підтримує розмірений порядок внесення поліпшень і змін в загальний устрій життя. Коли ця періодичність порушується, з'являються нетрі.

У сучасному місті виконання технічного обслуговування і ремонту багато в чому залежить від того, чи є користувачі власниками приміщень.Іншими словами, ті місця, де люди є власниками, підтримуються в хорошому стані, а ті місця, де люди ними не є, найчастіше приходять в запустіння. Коли приватні житлові будинки знаходяться в оточенні магазинів, офісів, шкіл, обслуговуючих підприємств, університетських територій, то в таких місцях з'являється енергія, природним чином притаманна цим будинкам. Люди намагаються привнести в свої будинки індивідуальність і комфорт. Люди схильні вкладати більшу частину себе в свої будинки, ніж в інші місця, де вони також проводять час.

Ми приходимо до висновку, що чимало навколишніх нас просторів виглядають безликими і позбавленими індивідуальності через ту просту причину, що там ніхто не живе.

Тільки коли житлові будинки присутні серед будівель іншого призначення - по два-три, рядами або маленькими групами - виражена індивідуальність цих будинків і зусилля господарів по їх благоустрою надають енергію прилеглим офісам, майстерням і підприємствам побутового обслуговування."

Ци з шаблону Вкраплення житлових будинків

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.