Внимание! Заказы на школьную литературу принимаются исключительно через сайт и комплектуются до 5 рабочих дней!

4-5 рокі. Цифри і лічба

4-5 рокі. Цифри і лічба
4-5+%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%96.+%D0%A6%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%B8+%D1%96+%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%B1%D0%B0 - фото 1
40 грн
91869
ISBN
978-617-526-049-4
Издательство
Махаон
Категория
Детская книга
Год
2016
Страниц
32
Формат
60х90 1/8 (220х290 мм)
Обложка 
М'яка
Тип бумаги 
Папір друкарський
Язык
Український
Иллюстрации
Кольорові
Вес, г
110
  • По ХарьковуДоставка курьером - 100 грн
    Бесплатно - от 2000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 2000 грн
    Новая Почта - от 40 грн
    Укрпочта - от 25 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Займаючись по цій книжці, ваше маля зможе розвинути свою пам'ять, зорове сприйняття і увагу. Розглянете разом з дитям все, що намальоване на картинці, попросіть його відповісти на питання. Щоб маля краще запам'ятало розташування предметів, ви можете ставити і свої питання. Перевернувши сторіночку, маленький учень повинен буде пригадати, що було намальоване на попередній сторіночці, і доповнити малюнок наклейками. Наклеювання картинок зробить процес вчення не лише захоплюючим заняттям, але і розвине дрібну моторику і координацію рухів руки. Можливо, маляті буде потрібна ваша допомога. Знайдіть разом з дитям потрібну наклейку і допоможіть йому приклеїти її на сторіночку. 

Не забудьте похвалити маля після закінчення занять.

Товар входит в категории

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.