Старая версия сайта Balka-Book

Науково-практичний коментар Закону України "Про Національну Поліцію"

Науково-практичний коментар Закону України
Науково-практичний коментар Закону України
350 грн
35343
ISBN
978-611-01-0754-9
  • По ХарьковуДоставка курьером - 50 грн
    Бесплатно - от 1000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 1000 грн
    Новая Почта - от 30 грн
    Укрпочта - от 20 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Науково-практичний коментар станом на 22 вересня 2015 року

 

 

ВВЕДЕННЯ
Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1118-р від 22 жовтня 2014 року «Питання реформування органів внутрішніх справ України» було схвалено розроблену Міністерством внутрішніх справ України Стратегію розвитку органів внутрішніх справ України та Концепцію першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України.

Планом заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна — 2020» у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України №213-р від 04 березня 2015 року, було передбачено завдання щодо розроблення законопроекту «Про Національну поліцію».

Метою прийняття зазначеного законопроекту мало стати створення Національної поліції в Україні — органу виконавчої влади, який служитиме суспільству і призначений для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки, надання поліцейських послуг.

02 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 580-V111 «Про національну поліцію», який має набрати чинності через три місяці з дня, наступного за днем його опублікування, а саме 07 листопада 2015 року, крім:

— пунктів 1,2,3,7-13,15,17-18 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 580-VII, які набрали чинності з дня, наступного за днем його опублікування, а саме 07 серпня 2015 року;

— частини сьомої статті 15 та частини п’ятої статті 21 цього Закону № 580-VIII, які набирають чинності з 01 січня 2017 року.

Щодо поліцейських підрозділів патрульної поліції в місті Києві цей Закон набрав чинності з дня його опублікування, а саме 06 серпня 2015 року.

Щодо поліцейських підрозділів патрульної поліції в містах Одесі та Львові цей Закон набрав чинності з 20 серпня 2015 року.

3 дня опублікування цього Закону всі працівники міліції (особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ), а також інші працівники Міністерства внутрішніх справ України, його територіальних органів, закладів та установ вважаються такими, що попереджені у визначеному порядку про можливе майбутнє звільнення через скорочення штатів.

Працівники міліції, які виявили бажання проходити службу в поліції, за умови відповідності вимогам до поліцейських, визначеним цим Законом, упродовж трьох місяців з дня опублікування цього Закону можуть бути прийняті на службу до поліції шляхом видання наказів про призначення за їх згодою чи проходження конкурсу на посади, що заміщуються поліцейськими, у будь-якому органі (закладі, установі) поліції. Посади, що пропонуються даним особам, можуть бути рівнозначними, вищими або нижчими щодо посад, які ці особи обіймали під час проходження служби в міліції.

Працівники міліції, які відмовилися від проходження служби в поліції та/або не прийняті на службу до поліції в тримісячний термін з моменту попередження про наступне вивільнення, звільняються зі служби в органах внутрішніх справ через скорочення штатів. Дані особи можуть бути звільнені зі служби в органах внутрішніх справ до настання зазначеного терміну на підставах, визначених Положенням про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 114 від 29 липня 1991 року.

Перебування працівників міліції на лікарняному чи у відпустці не є перешкодою для їх звільнення зі служби в органах внутрішніх справ ві дповідно до «Прикінцевих та перехідних положень« цього Закону.

Кабінет Міністрів України своєю постановою №641 від 02 вересня 2015 року постановив утворити Національну поліцію України як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ Україні!.

 

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.