Старая версия сайта Balka-Book

Настільна книга детектива, прокурора, судді: коментар антикорупційного законодавства

Настільна книга детектива, прокурора, судді: коментар антикорупційного законодавства
Настільна книга детектива, прокурора, судді: коментар антикорупційного законодавства - фото 1
350 грн
37845
ISBN
978-617-7020-65-2
  • По ХарьковуДоставка курьером - 50 грн
    Бесплатно - от 1000 грн
  • По УкраинеБесплатно - от 1000 грн
    Новая Почта - от 30 грн
    Укрпочта - от 20 грн
  • Международная доставкаУкрпочта...
Подробнее о доставке

Настільна книга є науково-практичним коментарем до антикорупційних положень Кримінального і Кримінального процесуального кодексів України, а також Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Розрахована на суддів і прокурорів, детективів Національного антикорупційного бюро України, а також адвокатів, посадових і службових осіб органів Національної поліції, Служби безпеки, Національного агентства з питань запобігання корупції. Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, державних фіскальної, аудиторської служб і служби фінансового моніторингу та ін. Може бути корисною для студентів і слухачів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за напрямами підготовки «правознавство» і «правоохоронна діяльність», аспірантів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів, науковців.

Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, возможен торг, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке.

Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур'єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород , Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, можливий торг, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп'ютерні книги англійською мовою.